68890
/

  Ben Kimim?


  Çiğdem Görener Ozan, İstanbul Üniversitesi, İngilizce İktisat bölümünden mezun oldu. Londra’da pazarlama üzerine eğitimler aldıktan sonra Türkiye’ye dönerek iş hayatına başladı. Eş zamanlı olarak Yeditepe Üniversitesi’nde Pazarlama ve Yönetim üzerine çift uzmanlık alarak MBA programını yüksek onur öğrencisi olarak bitirdi.

  6 yıl süreyle Ülker’de Ürün Müdürü ve Pazarlama Müdürü pozisyonlarında görev yaptı. Ülker’in en önemli grupları başta olmak üzere birçok markayı yönetti. 

  Ülker’den sonra partner olarak dahil olduğu RN Danışmanlık çatısı altında danışmanlık ve eğitmenlik yaptı. Şirketlere özel ve genel katılıma açık eğitimler verdi.

  2007 yılında İstanbul Üniversitesi’nde Markalaşma ve Marka Stratejileri Yönetimi üzerine dersler vermeye başladı.

  2008 yılında Hürriyet Gazetesi’ne Pazarlama Koordinatörü olarak transfer oldu. Hürriyet markasının yeni konumlandırma ve strateji çalışmalarını başarıyla yönetti.

  2010 yılından beri uzmanlık dalları olan Pazarlama ve Satış, Yönetim ve Liderlik, Kişisel Verimlilik ve Sürekli Öğrenme ana başlıkları altında birçok yeni nesil eğitimler, seminerler vermekte, konuşmalar yapmakta, atölyeler düzenlemekte ve moderasyon yapmaktadır.

  Albert Einstein’ın "Aynı şeyi yapıp, farklı sonuçlar beklemek deliliktir." sözünü hayat mottosu olarak tanımladığı için kendi eğitimlerinde kullanmak üzere Yaratıcı drama liderliği eğitimi alan, Çiğdem Görener Ozan, tüm eğitimlerinde yaratıcı drama ve bunun gibi kalıcı öğrenmeyi sağlayan interaktif yöntemler kullanmaktadır.

  Kurucusu olduğu “Çiğdem Görener Gelişim Akademisi” çatısı altında eğitimler yanında Pazarlama, Yönetim ve Liderlik konularında danışmanlık da vermeye devam etmektedir.