68890
/
  ANASAYFA » MERAK ETTIKLERINIZ » UZMANLASTIGIM ALANLAR

  Uzmanlaştığım Alanlar

  Steve Jobs’ın dediği gibi ancak geçmişe baktığımda noktaları birleştirebiliyorum ve şu ana kadar yaptığım herşeyin beni şu anda olduğum yere getirmek için olduğunu biliyorum.
   
  Eğitimim ile aldığım bilgileri, kurumsal hayattaki iş ve ilişki tecrübelerimi şu anda eğitimlerimde ve danışmanlıklarımda aktarıyorum.
   
  Lisans eğitimim İktisat bana çok geniş bir perspektif kazandırdı. Yüksek lisans eğitimimde ise Pazarlama ve Yönetim dallarında uzmanlaştım. Yıllarca yaptığım Ürün Müdürlüğü’nden Pazarlama Koordinatörlüğüne uzanan iş hayatımda Pazarlama ve Marka yönetimi yaparken en çok Satış bölümü ile kol kola çalıştım. Marka İletişimi işimin önemli bir parçası iken insanlarla İletişim ise en önemlisiydi. Pazarlama’da bir fikrin varsa işe yönetim ve ekip arkadaşlarını ikna etmekle başlar, en son tüketiciyi ikna edersin. İkna benim işimin zor ama bence en eğlenceli kısmı. İkna etmek ve sonra da hesabını vermek için ise bitmek bilmeyen sunumlar hazırlar ve sunarsın. İlk iş hayatıma girdiğimden beri yüzlerce kişi önünde yaptığım konuşma ve sunumların sayısı hatırlamak zor. Sadece bu benim hayatımın bir parçası.
   
  2015 yılında Yaratıcı Drama Liderliği programından mezun oldum. Böylece bunu eğitimlerimde “yaparak, yaşayarak öğrenme” felsefesiyle katılımcılarımın uygulamasını sağlıyor ve eğitimi içsel motivasyonları haline getirmelerinde yardımcı oluyorum.
   
  İşte bütün bunlar benim uzmanlık alanlarımın kaynağı. Yenilerini eklemek ise benim en büyük arzum ve işteki mutluluk kaynağım. 
   
  “Ben oldum demek, ben öldüm demek”